Księgowość

Biuro Rachunkowe ASSET to przede wszystkim profesjonalne i efektywne usługi księgowe, które skutecznie pomogą podniesieniu efektywności każdej firmy czy instytucji. Obsługa księgowa, jaką proponujemy, oparta została głównie na doświadczeniu oraz merytorycznej i praktycznej wiedzy naszego zespołu doradców, których wszelkie działania wspierane są przez najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Wszelkie prace podejmowane przez nas w ramach obsługi księgowej firmy, mają na celu obniżenie kosztów operacyjnych i administracyjnych Państwa organizacji.

Udzielamy kompleksowego wsparcia w zakresie prowadzenia ksiąg, rejestrów i rozliczeń podatkowych. Podejmujemy się komenderowania niezbędnych ewidencji i dotacji inwestycyjnych oraz sporządzania klarownych i transparentnych rocznych zeznań podatkowych, tak aby Państwa firma mogła doskonale się rozwijać i funkcjonować w zgodzie z polskim prawem podatkowym. Jesteśmy gwarantem sukcesu i pełnej rentowności Państwa przedsiębiorstwa.

Zajmiemy się dla Państwa m.in.:

  • prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych, rejestrów i rozliczeń podatku VAT oraz Wewnątrzwspólnotowego rozrachunku Nabyć i Dostaw,
  • prowadzeniem ewidencji sprzedaży, zakupów, środków trwałych i wyposażenia,
  • prowadzeniem księgowań dotacji,
  • prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych zatrudnianych pracowników,
  • przygotowaniem szczegółowych rocznych zeznań w podatku dochodowym;
  • prowadzeniem uproszczonej księgowości - Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów

Nasi Klienci mają zawsze stały dostęp i wgląd do kluczowych informacji finansowych poprzez Internet.

Profesjonalizm, skuteczność i terminowość naszych działań pomoże sprawnie i skutecznie udoskonalić sposób kierowania polityką finansową każdej struktury biznesowej.