Doradztwo podatkowe

Biuro Rachunkowe ASSET to doradztwo podatkowe oparte o najwyższej jakości standardy stosowane w całej Unii Europejskiej. Kilkuletnie doświadczenie oraz bardzo dobra znajomość prawa podatkowego i administracyjnego pozwoliło nam na zdobycie wszechstronnej i praktycznej wiedzy w zakresie wszystkich form podatków oraz specyficznych utrudnień i barier, jakie stawiają przed podatnikiem poszczególne sektory gospodarcze i społeczne.

Udzielamy konsultacji, porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych wymaganych przez krajowy system prawny. Decydując się na współpracę z nami, otrzymają Państwo bieżące informacje na temat wszelakich zmian podatkowych oraz modyfikacji administracyjnych z tym związanych. Dzięki nam i naszym umiejętnościom zyskają Państwo optymalizację podatkową, która pozwoli na uzyskanie znacznych oszczędności oraz zminimalizuje ryzyko popełnienia błędów podczas sporządzania rozliczeń podatkowych.

Oferujemy Państwu specjalistyczne konsultacje z zakresu interpretacji wszelkich aktów prawnych oraz konkretnych sytuacji wywołujących implikacje podatkowe. Służymy profesjonalną radą w sprawach związanych z poprawnością dokumentacji i rozliczeń podatkowych.

Ponadto, oferujemy usługi doradcze w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej obejmujące analizę zyskowności, optymalizację finansowania działalności gospodarczej czy też pomoc w negocjacjach.